Uncategorized

POLSKIE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH

polskie ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH

Zestawy prezentowe dla pracowników zdalnych to niebywałe uproszczenie pełnego procesu wysyłania paczek na święta. Wprowadziliśmy program, dzięki któremu firmy, a szczególnie korporacje, nie muszą martwić się o proces pobierania danych osobowych od pracowników w celu indywidualnej wysyłki. Jak to możliwe? Zapraszamy do krótkiego artykułu o zestawach prezentowych dla pracowników zdalnych.

POLSKIE ZESTAWY PREZENTOWE DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH – OGROMNE UŁATWIENIE Z PREZENTUJEMY LEPIEJ

Każda firma, która zatrudnia pracowników zdalnych zdaje sobie sprawę jak wiele potrzeba cierpliwości oraz  papierkowej pracy, aby dostarczyć każdemu zestaw prezentowy. Wychodzimy z pomocną ręką i powiemy Wam, co zrobić, aby ułatwić sobie pełną procedurę dawania zestawów prezentowych dla pracowników zdalnych.

JAK UPROŚCIĆ PROCES DAWANIA POLSKICH ZESTAWÓW PREZENTOWYCH DLA PRACOWNIKÓW ZDALNYCH?

Firma, która kupuje zestawy prezentowe dostosowuje warunki dostawy. Jeżeli część zestawów ma trafić do pracowników zdalnych rozpoczynamy nasz autorski program. Praca firmy kończy się na rozesłaniu dedykowanych linków do pracowników. 
Każda osoba, która otrzyma indywidualny link, dostępny tylko i wyłącznie dla danej osoby, 
ma za zadanie tylko wypełnić formularz do wysyłki. Formularz może dotyczyć jednego konkretnego zestawu prezentowego lub wyboru jednego z kilku zakupionych wcześniej przez firmę zestawów prezentowych. Reszta obowiązków leży po naszej stronie 🙂

Czy to nie jest piękne rozwiązanie?
Wszystko bez zbędnego i żmudnego procesu zbierania danych, RODO… itd.

Podsumowując, polskie zestawy prezentowe dla pracowników zdalnych, które oferujemy to ogromne ułatwienie w procesie dostarczania przesyłek. Cała papierkowa praca odchodzi na bok, na rzecz rozesłania tylko i wyłącznie linków do pracowników.

Co o tym sądzicie? Dajcie koniecznie znać poniżej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *