Alkohol, Czekolada, Herbata, Kawa, Miód, Praliny, Przetwory, Słodycze

Tradycja i nowoczesność

Zajrzyj przez okno Piwnicy Polskiej i poznaj świat, w którym tradycja łączy się z nowoczesnością.
Jaka jest Historia tego miejsca? Pewna rodzina budując swój dom, umieściła w nim niewielką piwnicę, w której planowała gromadzić najlepsze smaki z całego świata i przechowywać w niej to, co sami stworzą z rodzimych składników. Zafascynowani polską tradycją i możliwościami nowych technologii, kreowali niepowtarzalne smaki, które oczarowały najpierw ich rodzinę i znajomych, a następnie znajomych znajomych i? Historia ich polskiej piwnicy zaczęła zataczać coraz szersze kręgi, szybko stając się lokalną legendą.
Potrzeba szerszej dostępności piwnicznych skarbów pojawiła się więc sama i dzięki niej powstało internetowe okno Piwnicy Polskiej, dzięki któremu każdy może czerpać z jej darów.
Chcemy dzielić się z Wami tym co mamy najlepsze? W Piwnicy Polskiej znajdziecie nie tylko polskie produkty, ale także starannie wyselekcjonowane smaki i aromaty, które przywieźliśmy z całego świata i przetworzyliśmy zgodnie z rodzimą tradycją.

Nasza piwnica to połączenie tego co najlepsze ze świata tradycyjnych receptur, a także nowoczesnych metod produkcji, które w połączeniu pozwalają osiągnąć najwyższą jakość.

Doskonałe produkty potrzebują równie doskonałej oprawy. Właśnie dlatego postawiliśmy na klasyczny minimalizm, w który wkomponowaliśmy typowo polskie motywy. Nasze logo w kształcie okręgu symbolizuje nie tylko okno piwnicy, ale także cykliczności natury oraz jej plonów. Tło tworzą symetryczne kropki spadające ku dołowi niczym deszcz obfitości w idealnie skonstruowanym świecie natury. Widzimy także urodzajne pola i ukrytą wśród nich piwnicę, która jest środkiem, a zarazem początkiem naszej pięknej historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *